KIM JESTEŚMY?

ORKIESTRA DĘTA W RYMANOWIE TO MY!!!

Ludzie dla których muzyka jest pasją. Grupa muzycznych zapaleńców,  w skład w której wchodzą uczniowie szkół muzycznych, absolwenci, nauczyciele szkoły muzycznej w Rymanowie oraz każdy komu muzyka w duszy gra. Wykonawcy najwięcej wiedzą o możliwościach swoich instrumentów, z których każdy pochodzi z innego drzewa, innej grudy, przetopionego metalu. Pragniemy bawić, wzruszać i zarażać miłością do muzyki orkiestrowej.

Tworzymy muzykę klasyczną, rozrywkową i filmową. Do pracy podchodzimy z ogromną pasją i zaangażowaniem, aby dotrzeć do jak najszerszego grona melomanów. Obecnie orkiestra stała się istotnym ogniwem w życiu gminy, jest także doskonałą formą rozwoju dzieci i młodzieży a także spoiwem integrującym i wzmacniającym więzi.

Poszerzamy horyzonty muzyczne poprzez łączenie orkiestry dętej
i smyczkowej tworząc wyjątkowy skład symfoniczny.

ORKIESTRĄ DYRYGUJE …

Mieszko Szybka

Mieszko Szybka

…Ile waży piano? Czy cicho oznacza „mniej niż głośno”, czy bezszelestnie? To są trudne wybory…
Dyrygent musi zdecydować…

Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu w klasie saksofonu. Animator społecznego życia muzycznego, człowiek z charyzmą, wulkan energii, bawiący się różnymi gatunkami muzyki. Wyrażający przez nią swoje emocje, dzielący się ze słuchaczami radością, którą daje mu dyrygowanie. Nasz dyrygent jest również doświadczonym muzykiem.

Współorganizator wspaniałych wydarzeń artystycznych: Koncert „ Z pasją dla Ojczyzny”, Koncert Wielkopostny, Koncert Soli Deo Gloria oraz Koncerty Noworoczne.

DOŁĄCZ DO NAS!!!

Muzycy naszej orkiestry mogą pochwalić się szczególną wrażliwością muzyczną, wyjątkowymi umiejętnościami
i doświadczeniem zdobytym podczas rozlicznych występów scenicznych. Zapraszamy na nasze koncerty.
Wsłuchaj się i odkryj nasze możliwości.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy z naszą orkiestrą.